15 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

14 Ocak 2023

15 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀15 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz.

💫03:47’de Ay Satürn üçgeni var, bu geceyi rahat atlatabilirsiniz.

💫04:21’de Venüs Uranüs karesi gerçekleşecek. Bunun etkisi 5 gün sürer. Venüs güzelliği, stratejiyi, stratejiyi, ilişkileri, parayı temsil eder. Uranüs ise ilkleri, bireyselleşmeyi, değişik, marjinal şeyleri temsil eder. Kişiyi hiç beklemediği yerden yakalar şok eder. Dolayısıyla bu süreçte ilişkilerle ilgili şok edici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hemen korkmayın annem, bu bir anda bir ilişkiniz olabilir gibi de olabilir. Para piyasaları bu dönem çok oynak olabilir. Bir ilişkiniz sağlam değilse çatadanak da bitebilir. Kadınlarla ilgili marjinal haberler alabiliriz. Siyaset dünyasında yaşanan olaylara a aaa diyebiliriz.

💫05:10’da Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde azıcık uykunuz kaçabilir ama önemli değil geçici bir etkidir.

💫11:39’da Ay Plüto karesi gerçekleşecek. Bu saatler biraz kendimizi gergin hissedebiliriz. Manipülatif olabiliriz ya da kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Trafiğe filan çıkarsanız öndeki araba gitmiyor diye delirmeyin çünkü Mars hala durağan olaylar çığırından çıkmasın.

💫11:39’dan 15:08’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine hobilerinize yönelmek daha iyi olabilir.

💫15:08’de Ay Akrep burcuna geçecek ve bu saatlerden sonra daha kuşkucu, biraz stalker olabiliriz. Vay efendim nerdeydin, vay efendim aradım açmadın diye gerilmeyin annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.