15 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

14 Ocak 2022

15 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?15 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay İkizler burcunda başlayacağız. Yine gündem bol çene olacak, bol bol sosyalleşebiliriz.
?00:50’de Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Manevi çalışmalar yapmak ve sanatsal aktivitelerle ilgili güzel saatlerdir.
?05:21’de Ay-Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Rüyanızda birileri ile kavga ettiğinizi görebilirsiniz. Biraz gergin bir gün zaten. Bir anda sinirden ve öfkeden yataktan fırlayabilirsiniz. Eğer uyandıysanız şöyle bir erkenden cumartesi koşusuna çıkın. Ateşiniz yükselmesin.
?05:21 ile 19:10 arası Ay boşlukta. Elinizde kalan işleri toparlamak için harika saatlerdir.
?14:41’ de Merkür Kova burcunda Retro hareketine başlayacak. 26 Ocak 2022’de Merkür Oğlak burcuna Retro harekinde geçiş yapacak ve 5 Şubat 2022’de Retro Oğlak burcunda bitecek. Hepinizin bildiği gibi teknolojik aletler, kitle iletişim, gruplarla ilgili konularda problemler yaşanabilir. Tabi ki dünyanın sonu değil hiçbir şey yapmayın demek değil ancak bir sözleşme imzalayacaksanız iyice okuyun. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için harika zamanlardır. Arkadaşlıklarınız arasında sıkıntılar ve iletişimde problemler ve krizler çıkabilir. Fakat Kova burcunun antisciası Akrep burcu ve arkadaşlıklarınızı değiştirip dönüştürebilirsiniz ya da tamamen kestirip atabilirsiniz. Dilimiz birazcık sivri olabilir. Dikkat edin annem. Bir de 26 Ocak tarihinden sonra özellikle devlet ve eğitimle ilgili problemler gündeme gelebilir.
?19:10’da Ay-Yengeç burcuna geçiş yapacak. Daha hassas olduğumuz zaman dilimleri. Empatimizin oldukça yüksek olacağı ve anaç olacağımız zamanlar. Aileyle vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.