15 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

15 Ocak 2020

15 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay 06:51’de Plüton’la 07:12’de Satürn’le uyumlu açısını gerçekleştirecek. Normalde seveceğim bu açı Satürn – Plüton kavuşumunu tetikleyeceği için ve pürüzsüz bir akış olduğu için çok hoşlaşmadım açıkçası. Siz bu saatlerde çok bir gerilmeyin yine de şekerlerim.
09:40’da Ay Güneş uyumlu açısı var biraz daha mantıklı hareket edebileceğimiz zamanlara işaret eder.
15:11’de Ay Merkür uyumlu açısı var. İletişimle ilgili konularda destekleneceğimiz saatlerdir, konuşmaları bu saatlere getirebilirsiniz.
15:10’dan 18:43’e kadar Ay boşlukta olacak, dolayısıyla önemli işleri buraya getirmeyin, elinizde olanları toparlayın annem.
18:43’de Ay Teraziye geçecek ve kendimizi daha huzurlu hissedebileceğiz. Yanımıza arkadaş isteriz, sevgili isteriz, güzel zamanlardır.
Lakin 21:57’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Burası birazcık yaralanmalara, yaralı gönülleri dinlemeye müsait saatler. Agresif tavırlar can yakar, dikkat tatlişlerim.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.