15 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

15 Nisan 2019

15 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Ay ben bugünü de sevdim bak.

Şimdi 02:51’de Venüs – Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi 3 – 4 gün sürer. İlişkilerden yana güçlenebileceğimiz, tutkulu, arzulu olabileceğimiz ve kendimizi güçlü hissedebileceğimiz hatta karşı taraf üzerinde etki bırakabileceğimiz bir gün olacak. Değerlendirin.

03:49’da Ay Jüpiter’le, 04:38’de de Güneş’le uyumlu açı yapıp gökyüzünde ateş üçgeni oluşturacak. Bu dün bahsettiğim Güneş – Jüpiter üçgenini tetikleyecek. (Daha fazlası için dünkü postu okutabilirsiniz) Valla maddi manevi güzel saatler siz naparsınız bilmem ama ben Game of Thrones seyredeceğim, sevgiler.

Kafa gitti yine geri gel Tuğba. Heh ne diyordum sonrasında yani 04:38’den sonra Ay boşluğa girecek 13:13’e kadar da boşlukta olacak. 13:13’de Ay artık Başak burcunda. Sorduğunuz bahar temizliği zamanı için ideal bir gün. Ayrıca çok daha detaylara girebileceğimiz, kafamızın tıkır tıkır çalışacağı, bol bol muhasebe yapabileceğimiz bir gün.

16:42’de Ay Uranüs üçgeni ise ani beklenmedik ve güzel gelişmeleri yaşanabileceğini, fırsatların yakalanabileceğini göstermektedir.

Ay öptüm bu kadar. Şimdi haftalık yorumları yazmaya gidiyorum. Yarın mailinizde olur, abone olmadıysanız da yarın sayfamdan ulaşabilirsiniz. (yarın aslında bugün saat yaklaşık 09:00)

Neyse öptüm işte hadi byeeee

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.