15 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

14 Nisan 2020

15 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Bugün gökyüzü pek bir karışık sağ baştan başlıyorum.
Ay, 01:01’de Plüton’la kavuşacak, 01:56’da Güneş’le kare açısını gerçekleştirecek dolayısıyla bu saatler 14 Nisan’da anlattığım Güneş Plüton karesini tetikleyecek.
Ay 02:47’de de Jüpiter’le kavuşum yapacak. Bu da aslında 13:58’de gerçekleşecek olan Güneş Jüpiter karesini tetikleyecek. Bunu az sonra aşağıda açıklayacağım. Bu arada tetikleyecek demem o etkiyi o saatlerde daha fazla hissedebilirsiniz, harekete geçebilirsiniz demektir.
02:47’den 10:36’ya kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatler arasında yeni bir iş başlatmak çok etkili olmayabilir ya da bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz, önemli bir işiniz varsa 13:36’dan sonra başlatmanızı tavsiye ederim.
Fakat arada Merkür Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Yaralı olduğunuz konuları yazmak sizi şifalandırabilir. Bu süreçte sağlık konuları oldukça gündemimize gelebilir ki zaten aslında hiç çıkmıyor. Derdiniz varsa konuşmak, anlatmak ya da derdi olan insanları dinlemek bu süreci iyi atlatmak bakımından önemlidir. Çok acayip ve haberci rüyalar görebilirsiniz, dikkat edin, bunları not alın derim.
10:37’de Ay artık Kova burcunda transitine başlayacak ve kolektifi ilgilendiren konular daha fazla gündemimizde olabilir. Sosyalleşmek isteyeceğimiz zamanlardır evde kalın lütfen. Bilgi alış verişi çok olur, yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.
13:20’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu iki türlü çalışır, öncelikle sorumluluklarınızı kolayca halledebilirsiniz, otoriteden destek alabilirsiniz. Sonralıkla böyle bir duygular konusunda soğukluk, hissiyatsızlık, bir iç sıkılması filan gelebilir, geçici bir süreçtir çok takılmayın.
Geldik günün en önemli etkileşimine. 13:58’de Güneş Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bunun da etkisi 5 gün sürer. Burada en önemli konu kibrimizle, ben bilirimciliğimizle, kendimizi başkalarından üstün görmemizle test edileceğiz. Eğer bu tuzağa düşerseniz ayağınıza dolanabilir. Vezir olayım derken rezil olabilirsiniz, dikkat edin annem.
22:08’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde gerginliklere, ani beklenmedik gelişmelere gebe olabilir. İçgüdüsel patlamalar, çatlamalar yaşamayın, kendi depremlerinizi yaratmayın.
23:19’da da Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler şifa çalışmaları için harika saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.