15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

15 Mayıs 2019

15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,
Ay tüm gün Terazi burcunda ve hak, hukuk, adalet, diplomasi, ikili ilişkiler çok gündemde. Günün geneli bireysel bazda huzurlu bir gün gibi gözükmekte.
Sabahın körü olan 05:44’de Ay Kiron karşıtlığı azıcık sabah nane molla kalkmanıza sebebiyet verebilir. Kendisi yaralı şifacı olduğu için rüyalarınızda bilinçaltınızı konuşturabilir çok takılmayın şekerler günün güzelliği aşağıda.
Tatatattaammmmmmmmmm geldik son dönemlerin en güzel haberlerinden birine. Prenses evine geldi. Yani Venüs Allah’ıma sonsuz şükür Boğa burcunda. Alkışları alalım.
Meali, uzun süreli aşk ve maddi konularda dalgalanıp da durulma pozisyonu sona erdi. Sizi uyarmıştım Venüs Balık’dayken aşık olduğunuz oldunuz olmadınız Venüs Boğa’yı beklersiniz diye. Artık başlayan ilişkiler daha kalıcı, daha huzur verici, daha zevkli ve daha sadakatli. Oooo gözlerden kalpler çıkmaya başladı yine. İşin ilişki kısmını geçecek olursak estetik zevkimiz daha da yükselecek, sanatsal konularda başarı sağlayabileceğiz. Ayrıca her türlü güzelleşme işlemi için de çok destekleyicidir. E yani daha ne olsun. Venüs gelmiş Boğa’ya ben size daha ne yapayım.
Çok cıvıdım yine. Neyse işte bugün başka bir olay yok. Venüs’de 10 Haziran’a kadar Boğa’da. İkizlere geçince yüzeysel olur ilişkileriniz. Oldunuz oldunuz şimdi aşık olduğunuz sonra bana ağlamayın. Aaaa. (Atarlı astrolog geri döndü)
Haydi öptüm bye

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.