15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

15 Mayıs 2024

15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz.
💫02:47’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde uyuyorsanız sevgilinizin sizi aldattığını görebilirsiniz kanmayın annem.
💫07:28’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Güne keyifli bir şekilde başlıyoruz, kim sizden yardım istiyorsa yardım edin ayrıca yardım istemekten çekinmeyin.
💫10:58’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Biraz sinirden saçlarımız dikilebilir, çok bu enerjiye kendini kaptırmayın.
💫14:47’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde isteklerimiz ve ihtiyaçlarımız arasında kalabiliriz, otoriteden izin koparmak için hiç uygun değildir.
💫19:41’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde abartmaya açığızdır hele hele alışveriş için hiç uygun değil. Ay sonuna daha 15 gün var annem.
💫19:41’den ertesi gün 00:32’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında gidip de evlenmezsiniz inşallah.
💫20:05’de Merkür Boğa burcuna geçecek. Kalıcı anlaşmalar, para konuşmak için oldukça destekleyiciyken inatlaşmak bu dönemin riskleri arasında.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.