15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

14 Mayıs 2023

15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Bakın benim yükselenim Oğlak çalışmadan duramam ben o yüzden günlüğü yazıyorum.

💫Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz.

💫00:16’da Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde ihtiyaçlar ve istekler uyumlu olabilir.

💫05:30’da Ay Mars üçgeni, 05:56’da Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Aslında bu da 16:44’de gerçekleşecek olan Mars Neptün üçgeni gerçekleşecek.

💫05:56’dan 10:55’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin annem.

💫10:55’den sonra Ay Koç burcuna geçecek. Bu saatlerden sonra daha fresh bir enerjiye geçiyoruz. Yenilikler yapmak için, başlangıçlar yapmak için iyi bir enerjidir.

💫11:28’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Kendimizi daha iyi ve karizmatik hissedeceğimiz saatlerdir.

💫16:44’de Mars Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu etkileşim 10 gün kadar sürer. Hayallerinizi gerçekleştirmek için desteklendiğiniz süreçlerdir. Yalnız deniz kazaları, depremler ve kendini bir şeyler uğruna feda etmeyi de temsil eder. Bir şey için emin olmadan gaza gelmeyin.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.