15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

14 Mayıs 2022

15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?15 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Akrep burcunda transit edecek. Biraz huzursuz bir enerjidir, her şeye şüpheyle yaklaşabiliriz, çok bu enerjiye kendinizi kaptırmayın annem.
?15:04’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde sürpriz gelişmeler yaşanabilir, daha evvelden deneyimlemediğiniz konular gündeminize gelirse biraz sert tepkiler verebilirsiniz çok kaptırmayın kendinizi kontrol sizin elinizde.
?15:12’de Venüs Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu etki iki türlü çalışır. Eğer ilişki, değer ve parayla ilgili sıkıntılarınız varsa şifa bulabilirsiniz bu konularda ilgili riskler alabilirsiniz ama bunu yapıcı olarak değerlendirirseniz size fayda sağlar. Gölge yönü ise özellikle ilişkilerle ilgili konularda kesip atma ihtiyacınız artabilir. Bir anda ilişki bitirebilirsiniz. Valla Merkür Retro ertesi gün tutulma zaten gergin enerjiler var, çok içgüdüsel davranmamanızı tavsiye ederim.
?21:48’de Güneş Satürn karesi gerçekleşecek arkasından da 22:15’de Güneş Neptün sextile açısı gerçekleşecek. Bunların etkisi de 4-5 gün sürer. Şimdi burası çokomelli. Burada kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızın altında ezildiğinizi hissedebilirsiniz. Toplumsal konuların huzurunuzu kaçırdığını hissedebilirsiniz. Fakat gökyüzünün bize mesaj; kendi hayallerini unuttuğun için kendini kaybolmuş gibi hissedebilirsin. Eğer kendini ve şartlarını değiştirecek sorumluluğu alabilirsen de asıl hayal ettiklerini gerçekleştirecek güce sahipsin. Bu dönemin konusu en büyük hayalin ne? Haydi sizde yazın belki bizlere de ilham olursunuz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.