15 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

15 Mayıs 2020

15 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
04:24 itibariyle Ay Balık burcuna geçiyor. Bugün soyut kavramların peşinde dağılabileceğimiz, duygularımızın gündemde olabileceği ve sezgilerimizin kuvvetli olacağı bir günün içindeyiz.
07:05’de Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek . Bu saatlerde kendimizi gayet enerjik hissedebiliriz. Cumadan sonra sokağa çıkma yasağımız olacak dolayısıyla sabahtan kendimizi ateşleyecek o enerjiyi bulabileceğimizi gösteriyor. Tamamlamanız gereken tüm işleri hızlıca halledebilirsiniz.
09:49’da Güneş-Plüton üçgeni gerçekleşecek, otorite figürlerinden destek alabiliriz. Kendimizi çok fazlasıyla güçlü hissedebiliriz. Başka insanları etkileyebiliriz, kendimizden çok iyi söz ettirebileceğimiz zamanlardır. Etkisi de yaklaşık olarak 5 gün sürer.
17:32’de Jüpiter artık durağan pozisyondan çıkıp retro pozisyonuna başlayacaktır. Retro süresi yaklaşık 4 ay sürecek ve 12 Eylül 2020 03:40’a kadar retro hareketine devam edecektir. Bolluk bereket, şans ve başarının kolay elde edilmeyeceği zamanlardır. Ancak bu sürecin sonunda doğru yoldan şaşmaz ve azimle çalışırsak emeklerinizin boşa çıkmayacağı zamanlardır. Tüm başarı hikayelerinde denilenler gibi zorluklar bizi yıldırmamalıdır ki gerçek ve kalıcı olanı elde edebilelim. Bu süreçte, hedefimiz sadece başarıyı elde etmek olmamalıdır. Hedefimiz doğru yoldan şaşmamak olmalıdır. Çünkü Jüpiter bizim değer yargılarımızı temsil eder. Eğer etik kuralların dışına çıkarsak, hayat bize acı tecrübeler yaşatabilir. Dikkatli olun annem.
19:40’da Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Güzel fırsatlar yakalayabileceğimiz saatlere işaret eder.
19:57’de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. İletişimle ilgili konularda birazcık sıkıntılar yaşayabiliriz.
23:22’de Merkür-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Derdinizi anlatın annem. Derdini anlatmayan derman bulamaz. Yazın, çizin, söyleyin, yardım talep edin. Yeter ki bir derdiniz olduğunu fark edin. Önce yaralarınızı keşfedin ve onu çözmeye çalışın.
Bugünün başka da önemli bir olayı yok, öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.