15 Mart Günlük Astroloji Yorumu

15 Mart 2019

15 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Ay 00:49 itibariyle Yengeç burcunda. Kaç gündür bır bır bır gıybet yapıyoruz şimdi yapılan gıybetleri ailemize anlatma vakti. Yani biraz aileyle vakit geçirme vakti.

01:31’de Ay Uranüs uyumlu açısı var. Gece uyurken yeni fikirler gelip uyanabilirsiniz ya da mükemmel rüyalar görebilirsiniz.

04:47’de Güneş – Merkür kavuşumu var. Burada daha çok geçmişi şifalandırmak ve affetmek konuları çok önemli olacak. En etkili olduğu zaman dilimi ise 01:10’dan 08:00’e kadar olacak. Rüyalarda geçmişinizdekileri görürseniz affedin. Unutmayın geçmiş yüktür ve yükle ilerleyemezsiniz.

Günün başka da açısı yok. Dolayısıyla bugün bol bol rüyalar, ailevi konular gündemde olabilir.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.