15 Mart Günlük Astroloji Yorumu

14 Mart 2023

15 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?15 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz gökyüzü çok karışık sağ baştan başlıyorum.

?00:38’de Ay Merkür karesi var. İletişim konusunda sıkıntılı saatler.

?02:38’de Mars Neptün karesi gerçekleşecek. Şimdi bunun ilki 12 Ekim, retrosunu 19 Kasım’da yaşadık. Bu süreçlerde başınıza gelenlere dikkat edin çünkü bu konularla ilgili gelişmeler olabilir. Dünya astrolojisinde bakacak olursak bu etkileşim genellikle ulaşım kazaları, depremler, uçak kazaları, deniz kazaları, dolandırıcılıklar, su ile ilgili kazalar olarak çalışıyor. Umarım zorlayıcı etkilerini yaşamayız. Bireysel bazda boşa kürek çekme potansiyelimiz olduğu zamanları temsil eder. Kandırılmalara, yanılgılara açık zamandayızdır. Bu dönem olayları, duyduklarınızı iki kere kontrol etmenizde fayda var.

?05:08’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Biraz huzursuzluk yaşayabiliriz.

?06:37’de Ay Neptün karesi, 06:45’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek ve Mars Neptün karesini tetikleyecek. Bu saatlerde bu enerji daha aktive olur.

?11:50’de Ay Venüs üçgeniyle beraber ilişkiler ve hayattan keyif alma konuları gündeme gelebilir. Banka, para işleriniz varsa bu saatlerin öncesini kullanabilirsiniz.

?11:50’den 15:05’e Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin annem. Burası boş işler saatleridir.

?15:05’de Ay Oğlak burcuna geçecek. İşimiz gücümüz, sorumluluklarımıza daha fazla yoğunlaşabiliriz.

?16:41’de Ay Satürn sextiliyle beraber otorite figürlerinden destek almak isterseniz bu saatleri kullanın. Sorumluluğunu aldığınız işleri daha kolay halledebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.