15 Mart Günlük Astroloji Yorumu

14 Mart 2022

15 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?15 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Şıkır şıkır giyinip gözleri üstünüze çekebilirsiniz. Eğlenmek,keyifli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz.
?05:43’de Güneş- Kuzey Ay Düğümü uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu etki 2-3 gün kadar etkili olacaktır. Bugünlerde yaşadıklarınız hayatınızda kadersel, önemli kapılar açabilir. Özellikle para piyasalarında hareketlilik yaşanabilir.
?13:55’de Ay- Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendinizi sıkılmış, bunalmış hissedebilirsiniz. Kısıtlanacağınız durumlar ile uğraşabilirsiniz.
?21:2’de Ay-Ay Düğümleri karesi gerçekleşecek. Sabah olan etkinin tetikleneceğini saatlerdir. Dürtüsel hareket etmemeye, kararlarınızı alırken sakin olmaya çalışın. Kaostan uzak durun annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.