15 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

15 Kasım 2019

15 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

12:23’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Abartmaya meyilli olduğumuz zamanlardır. Özellikle bilginin peşine düşme potansiyelimiz olduğu gibi duygusal taşkınlıklar da yaşayabiliriz.

14:39’da Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Burada kendinizi oldukça hareketli hissedebilirsiniz. Spor yapmak istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.

14:38’den 19:14’e kadar Ay boşlukta olacak, önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin, hobilerinizle ilgilenin annecim.

19:14 itibariyle Ay Yengeç burcuna geçecek ve ailevi konular, duygular ve sezgiler daha fazla gündemimizde olabilir. Çok da farkında olmadan duygusal filmlere, arabesk şarkılara yönelebilirsiniz.

22:28’de Ay Kiron karesi var. Alınganlıklar söz konusu olabilir. Birde sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.