15 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

14 Kasım 2023

15 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀15 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. GezTCmek tozmak, akademik konularla ilgilenmek, yurtdışı bağlantılı işlerimizi halletmek için oldukça destekleyici bir gündeyiz.

💫10:26’da Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde şifa çalışmaları yapabilir, başka canlılara yardımcı olabiliriz. Birilerine dert anlatmak ya da dert dinlemek iyi hissetmemizi sağlayacaktır.

💫15:48’de Merkür Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Hem ticaret hem de sanatsal konularda destekleyicidir. El becerisi gerektiren işleri kolaylıkla halledebilirsiniz. Hobilerini konularında eğitim almak istiyorsanız bugünleri değerlendirebilirsiniz. Keyif alabileceğiniz sohbetler yapabilirsiniz. İnsanlarla tatlı tatlı konuşabilirsiniz. Güzellik sektörüyle ilgili alışverişler yapabilirsiniz, kuaföre gitmek için uygundur. Valla güzel açı kullanın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.