15 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

14 Kasım 2022

15 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?15 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Kendimizin farkında olacağımız, kararlarımızda net olacağımız, ne istediğimizi bileceğimiz bir gündeyiz.

?05:27’de Merkür Plüton sextile açısı gerçekleşecek. Etkisi 3-4 gün sürer. Söylemlerimizle insanları etkileyebiliriz, birine bir fikir veririz hayatını dönüştürmesine sebebiyet verebiliriz. Destekleyici etkilerdir ancak manipülasyona da sebebiyet verebilir. Kitlesel iletişimin önemli olduğu süreçlerden geçiyoruz.

?06:43’de Güneş Neptün üçgeni gerçekleşecek. Dürüst konuşmak gerekirse ben üçgen açıları sevmem çünkü önlenemez olayları temsil eder. Bu bazen iyi bazen kötü olabilir, astrolojide iyi ya da kötü yoktur. Normal şartlarda bu etkileşim kişinin varsaydıklarını gerçekleştirecek iradesi olduğunu gösterir ama bu varsayımlar kötüyse işte bu da ortaya çıkabilir. Neyse biz enseyi karartmayalım da güzel şeyler varsayalım. Direkt bir gösterge değildir ancak Neptün depremleri, Güneş ise ortaya çıkarmayı temsil eder. Bu noktada dikkatli olmak da fayda vardır. Bu dönem spritüal konulara merak sarabiliriz. Para piyasalarıyla ilgili yeni tasarılar da ortaya çıkabilir. Etkisi 9-10 gün sürer.

?12:35’de Venüs Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Şeker hastalarının bu dönem daha dikkatli olmasını tavsiye ederim. Aslında iki iyicilin bu “olumlu” açısı iyi gibi gözükse de ne iyi ne kötü demin de bahsettiğim gibi belli değildir. Astrolojide bir yargı yoktur. Bu iki gezegen aslında Balık burcunun yöneticisidir ve Venüs sürgünde dediğimiz Akrep burcunda olduğu için, belirsizlikler, eylemsizlik, manevi konular, olanı olduğu gibi kabul etme, -mış gibi yapma, gerçekmiş gibi olan rüyalar bu dönemi etkileyebilir. Tabi ki ekonomiden bahsetmeden geçmek olmaz. Vergiler, para piyasaları bu dönemin yine gündem konusu olacak. Kim bilir belki vergileri indirirler. Yazar burada olumlu bakmaya çalıştı. Etkisi 5-6 gün sürer.

?17:11’de Ay Kiron üçgen açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde birilerine yardım etmek ya da yardım istemek kendimizi iyi hissetmemize sebebiyet verebilir. Hareketsiz kaldığımız konularda harekete geçebilir, bizi yaralayan insanlara kırıldığımızı söyleyebiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.