15 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

14 Kasım 2021

15 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?15 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Koç burcunda yer alacak. Kendimizi enerjik hissedeceğimiz, motivasyonumuzun yüksek olacağı bir gündeyiz. Öncü olabileceğimiz bir gün olduğu için kendimizi birileriyle yarış içinde bulabiliriz. Tüm bu güzel enerjimizi olumlu yönde kullanalım annem.
?09:59’da Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla sorumluluklarımızın bilincinde, kendi öz disiplinimize sahip olduğumuz saatlere işaret eder. Baba veya otorite figürlerinden destek almak istiyorsanız bugünü değerlendirmenizi tavsiye ederim.
?11:07’de Venüs-Kiron karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 3 gün. İlişkilerde kopmalar, kestirip atmalar söz konusu olabilir. Yanlış anlaşılmalara, kırılmalara açık zaman dilimleri.
?12:01’de Ay-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Dua, ibadet, meditasyon, ruhsal çalışmalar, dert dinleme, dert anlatma konusunda oldukça destekleyicidir. Mümkünse birilerine veya bir sokak hayvanına yardım edin. Önemli saatlere işaret eder.
?12:05’de Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. İhtiyacımızın ve içinde olduğumuz ilişkinin bize uymadığını farkedebiliriz. Öğle yemeği saatleri aman dikkat tatlı yiyerek diyetinizi bozmayın annem. Diyette değilim ben yiyeceğim diyorsanız karışmam sonra Tuğba dedi dersiniz..
?22:58’de Güneş-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Şimdi o telefonu sakince yere bırakın ve sakince odanıza derin nefes almaya gidin annem. Etkisi ortalama 5 gün. 5 gün odadan çıkmayın diyeceğim ama imkansız. Otorite figürleri ile alakalı abartmalar söz konusu olabilir, size fazla iş yüklenebilir. Baba veya eş ile alakalı sıkıntılar meydana gelebilir. Kendi kimliğinizi parlatmak isterken abartabilirsiniz. Patronun gözüne girmek isterken gözüne batabilirsiniz ekstra dikkat edin. Çeşitli doğa olayları olabilir. Kibrimizle sınanacağımız bir döneme giriyorsuz. Dikkat!
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.