15 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

15 Haziran 2019

15 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrrr.

Yine etkileşimsiz bir günle baş başayız. Gökyüzü bir vuruyor bir duruyor. Ne yaptığını anlamak çok güç sayın seyirciler.

Öncelikle sınava girecek arkadaşlarıma zihin açıklığı ve başarılar dilerim. Umarım haklarında en hayırlısı gönüllerinden geçendir ve gerçekleşir. Bu ara gökyüzü karışık olabilir ama bu sizin kesinlikle moralinizi bozmasın. Satürn demek sınav demek zaten ama hep söylediğim gibi Satürn hak edene hak ettiğini verir. Siz çalıştıysanız gönlünüzü ferah tutun.

Güne Ay boşlukta başlayacağız ve 12:02’de Yay burcuna geçiş yapacak. Dolayısıyla kendimizi daha neşeli, keyifli ve huzurlu hissedebileceğiz.

22:21’de de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. ibadet, meditasyon, dua ve tüm ruhsal çalışmalar için destekleyicidir. Derdiniz varsa anlatın derman bulursunuz bu saatlerde. Güzel zamanlardır ben severim.

Allah sizi inandırsın bugünün başka olayı yok. E bitti çok merci bu kadar o zaman o halde. Öptüm. Bye

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.