15 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

14 Haziran 2022

15 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?15 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yay burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
?01:13 itibariyle Ay Oğlak burcunda transitine başlayacak. Dolayısıyla daha çok maddi konularla ilgilendiğimiz bir gündeyiz. Sorumluluklarımız gündemimizde olabilir, bir şeyleri organize etmek istiyorsanız Ay Oğlak günlerini tercih edebilirsiniz. Bu günlerde duygularımızdan daha çok mantığımızla hareket ederiz ve daha ağırkanlı oluruz.
?10:21’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Abartmaya, aşırılıklara açık olduğumuz saatlerdir. Özellikle öfkemizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Kibrimizle sınanacağımız saatlerdir, kimseye yüksekten bakmayın annem.
?17:16’da Mars Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi ben bu etkiden çok hoşlaşmadım açıkçası. İkisi de savaşı temsil eder ama her kavuşumunda savaş çıkmıyor tabi. Bireysel bazda biz birilerine savaş açabiliriz. Öfkemizden kırıp dökebiliriz, bu dönem kanamalı kazalara dikkat etmemiz gerekmektedir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.