15 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

14 Haziran 2020

15 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay tüm gün Koç burcunda yine fişek gibi bir gündeyiz diyeceğim ama Mars hala Balık burcunda transitte olduğu için bir kafa bulanıklığı bir isteksizlik bir boş vermişlik de söz konusu.
05:06’da Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu da iletişim saatleriyle ilgili sıkıntıyı temsil eder. Valla o saatte de anca rüyanızda konuşursunuz gibi geliyor. Demem o ki sabah saatlerinde çok gerilmeyin, izin verin afyonunuz patlasın sonra konuşun annem.
İnanmazsınız bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.