15 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

15 Eylül 2019

15 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

01:32 itibariyle Ay artık Koç burcunda ve o üstümüzdeki miskinliği atabileceğimiz daha cesur ve hareketli olabileceğimiz bir gündeyiz.

02:33’de Ay Venüs’le karşıtlık 04:08’de de Merkür’le karşıtlık yapacak. Çok şükür ki ilişkilerde iletişimi negatif etkileyen açılar bu saatlerde oluyor ama siz yine de kalkıp sevgililerinize çatmayın vay efendim beni rüyamda aldatıyordun diye baştan uyarayım da.

09:57’de Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu durum hem ruhsal konularda hem sağlık konularında çok destekleyicidir. Bugün elinizden geldiğince yardımda bulunmak ya da bir hastalığınız varsa doktor kontrolü almak ayrıca ruhsal konularda şifalanmak için harika bir gün.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.