15 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

14 Eylül 2022

15 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?15 Eylül Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Yine hımbılık bir gündeyiz.
?01:33’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Bu saatlerde ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Tabi o saatlerde rüyalar alemindeyseniz bir anda problemleri çözecek aydınlatıcı rüyalar görebilirsiniz. Çok parlak fikirler aklınıza gelebilir.
?03:39’da Ay Satürn karesi var. Böyle yüreğinize öküz oturmuş gibi bir iç sıkıntısı gelebilir, kabus görebilirsiniz ama çok takılmayın, geçici bir süreç.
? 08:30’da Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Kendinizle barışık olduğunuz saatlerdir. Kendinizi duygusal, mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinin tadını çıkarın, hayatın güzelliklerini için bir kez daha şükredin annem, oh mis.
? 11:47’de Ay Neptün sextile açısıyla beraber aklınıza bir fikir, ilham gelirse mutlaka not alın. Nasılsa yarın yazarım demeyin unutuluyor o. Tasarımla ilgileniyorsanız bu saatleri kullanmak daha iyi olur. İlham perileri yanınızda.
? 15:58’de Ay Plüton üçgeni var. İleriye dönük düşünmek için ideal zamanlardır. Somut planlara yapmak, para konularıyla ilgilenmek, toprakla ilgilenmek için harika saatlerdir. Kendimizi bu saatlerde daha güçlü hissedebiliriz.
? 15:58’den 23:16’ya kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde olanları toparlamak daha iyi olacaktır.
? 23:16’da Ay İkizler burcuna geçiyor. Ay İkizler burcundayken haberleşme ve iletişim konuları gündemimizde olabilir, bol bol sohbet edebilir ve gıybet yapabilirsiniz. Gıybet yapacaksanız da olanı anlatın annem, olmayan üzerinden hikaye anlatmayın, karma bu çarparsa fena çarpar. Bir de bu dönem ifşalara çok açık bir dönem, şok şok şok, flaş flaş flaş haber akışını izleyebiliriz, haberlere yetişmekte zorlanabiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.