15 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

15 Ekim 2021

15 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

15 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

15 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Ay tüm gün Kova burcunda yer alacak. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız çok fazla ön planda olabileceği gibi içinizden bir isyankar da çıkabilir. Geleceği düşünmek, gelecek planları yapmak için oldukça destekleyici bir gündeyiz.
  • ?10:57’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Sabah saatlerinde kendinizi oldukça dinamik hissedebilirsiniz. Güneş-Mars kavuşumu halen etkili olduğu için, içgüdüsel olan bu dinamik yapıyı iradenizle de kullanabilirsiniz. Sonuç odaklı bir yapıya bürünebilirsiniz.
  • ?14:46’da Güneş-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 6 gün sürecektir. Normalde çok şanslı gibi gözüken bu etkileşim aslında benim sevmediğim bir göstergedir. Neden derseniz, Güneş, kimliği, benliği, algıyı, yöneticileri ve yaşamı temsil eder. Jüpiter ise bolluk, bereket, şans olarak nitelendirilir ama günün sonunda her şeyi abartmayı ve kibri temsil eder. Üçgen açı ise kusursuz bir akışı sağlar. Şimdi bu durum iyi yönüyle evet şans, korunma, bereket getirebilir ama toplumsal bazda da önlenemez büyük olayları ortaya çıkarabilir. Çünkü Kova burcu da toplumsal konuları ve önlenemez doğa olaylarını temsil etmektedir. Jüpiter bu süreçte durağanlaşacağı için çok bir koruyuculuğu da kalmayabilir. Güneş de siyaseti, hırsızları, diplomasiyi temsil eden Terazi burcunda. Aynı zamanda iki hava elementi olan iki gezegen hava olayları ile ilgili olarak da problem çıkarabilir iletişim konularında sıkıntılar yaşanabilir. Biz bireysel bazda ne yapabiliriz diyorsak elinizden geldiği kadar ihtiyaç sahiplerine yardım etmenizi tavsiye ederim.
  • ?15:28’de Ay-Jüpiter kavuşumu, 15:32’de Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. Güneş-Jüpiter üçgenini bu saatler de yoğun olarak hissedebiliriz.
  • ?15:32 ile ertesi gün 05:21 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.