15 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

14 Ekim 2022

15 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀15 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.

💫02:23’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi iyi hissedebiliriz, uykuya dalmakta problem yaşamayız.

💫05:45’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde rüya mı gördüm gerçek miydi diye kararsız kalabilirsiniz. Uykunuzdan uyanabilirsiniz. Hatta sabah saatlerinde yataktan kalkmaktan zorlanabilirsiniz. Bakın şunu unutmamak lazım ki sorun siz de değil gökyüzünde 😊

💫Neyse ki 07:10’da Ay Mars’la kavuşacak ve kendimizi fişek gibi yataktan fırlatıp atabileceğiniz. Oldukça enerjik bir şekilde güne başlayabiliriz. Sabah saatlerinde spor yapmak isterseniz mutlaka değerlendirin.

💫07:09’dan 19:10’a kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında yeni bir şeyler başlatmak yerine hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir. Zaten Cumartesi Cumartesi ne başlatacaksınız. Bol bol hobi, bol bol gezmece.

💫19:10’da Ay Yengeç burcunda transitine başlayacak. Ailevi konular gündemimizde olabilir. Sevdiklerimizle ve özellikle de duygusal bap kurduğumuz insanlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ait hissettiğiniz insanlarla görüşmeyi tercih edebilirsiniz.

💫21:43’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde özellikle duygusal riskler alıp bir şeyleri abartma potansiyelimiz yüksek olabilir. Güdüsel hareketler fanatizme sebebiyet verebilir. Abartmayın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💫 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.