15 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

15 Aralık 2019

15 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
06:55’de Ay Aslan burcuna geçiyor ve bugün kendinizi enerjik, flörtöz, keyifli ve kendimizi şımartacağımız bir gündeyiz.
09:24’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek ve kendimizi ruhsal olarak da şifalandıracağımız bir güne başlayacağımızı göstermektedir. Dolayısıyla bugün ihtiyacı olanlara yardım etmeyi tercih etmek iyi olabilir.
12:01’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu açı aslında 22:01’de gerçekleşecek olan Jüpiter Uranüs üçgenini tetikleyecek. Şimdi bu açı bir değişik çalışır. Güzel kısmı ani beklenmedik maddi destekler, fırsatlar verir. Bir anda hayatınızın fırsatını yakalayabilirsiniz. Etkisi de 7 – 8 gün sürer. Zor kısmı ise Boğa burcu parayı, toprağı, sahip olmayı, Uranüs ani beklenmedik gelişmeleri, patlamaları, uçakları, teknolojiyi temsil eder. Jüpiter ise dokunduğunu büyütür, üçgen açı ise pürüzsüz bir akış sağlar. Dolayısıyla bu noktada kusursuz bir akışı temsil edeceği için Uranüs’ün etkilerini abartabilir. Ne olduğunu ben söylemiyorum ve gerçekleşmemesini umuyorum. İyi düşünelim iyi olsun.
23:17’de Ay Merkür uyumlu açısı iletişim konularında güçlü saatlere işaret etmektedir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.