15 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

14 Aralık 2021

15 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?15 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Boğa burcunda yer alacak. Sakin, rahat ve huzurlu zamanlar geçirme isteği içerisinde olacağımız bir gün bizleri bekliyor. Lüksümüze düşeriz. İştahımız biraz açık olabilir. Diyete başladıysanız bugüne biraz dikkat edin annem. Tatlılar size oldukça cazip gelebilir.
?07:36’da Ay Satürn Karesi gerçekleşecek. İçiniz sıkılarak uyanabilirsiniz. İşe gitmek istemeyebilirsiniz hatta patronunuzla karşılaşmak bile istemeyebilirsiniz ama bu açı geçicidir, endişelenmeyin. Gelecek hedefleriniz, gelecek planlarınız konusunda içgüdüsel olarak biraz zorlanabilirsiniz. Daha özgür olmak isteyip ancak sorumluluklarınızın izin vermediği bir zaman dilimi olabilir. Bu süreci işlerinize konsantre olarak daha verimli kullanabilirsiniz.
?09:50’de Ay-Uranüs Kavuşumu gerçekleşecek. Biraz daha özgür olduğumuz ve sıra dışı olduğumuz zaman dilimleridir. Alışılmışın dışında sıra dışı ve reformist olabileceğiniz zaman dilimidir. Kendiniz oldukça yenilikçi hissedebilirsiniz. Farklı şeyler denemek için desteklendiğiniz saatlerdir. Hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir.
?23:12’de Mars Güney Ay Düğümü kavuşum yapacak. Etkisi 10 gün sürer. Özellikle geçmiş bağlantılı kişiler sizi sinirlendirebilir dikkat. Bu süreçte karmik olaylar daha fazla gündeme gelebilir. Şiddet eğilimi artabilir. Özellikle ulaşım konularında kayıplara dikkat etmek de fayda var. Geçmişte yaşanan askeri krizler tekrar gündeme gelebilir, askeri hareketlenmeler yaşanabilir. Bu süreçte holiganizm, fanatizm kayıp getirecektir. Güney Ay Düğümü aslında bildiğimiz uzmanı olduğumuz konuları da temsil ettiği için bireysel bazda bu konularda harekete geçebilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #15Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.