15 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

14 Ağustos 2020

15 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay ikizler burcunda başlıyoruz.

02:35’de Ay Yengeç burcuna geçene kadar da boşlukta olacak. Ay Yengeç burcundayken kendinden veren bir anne gibi fedakar olabileceğiniz zamanlardır. Tüm bu güzel duygularla insanlara yaklaşa bileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Ailevi konular, aile ile vakit geçirmek için de oldukça uygun bir gündür. Beslemek, büyütmek, sarıp sarmalamak için ideal zamanlardır. Uç noktada aşırı alınganlık yapabilirsiniz bir de anlamsız bir hüzne bürünebilirsiniz.

08:13’de Merkür Neptün 150’liliği gerçekleşecek. Sudan gelen kazalar, deniz kazaları, dolandırıcılıklar ve yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

16:26’da Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Sevgi dolu ve sevecen olacağınız saatlerdir. Her şey gözünüze hoş görünebilir. Güzel ilişkiler kurmak için de ideal zamanlardır. Sevginin ne kadar değerli olduğunu özümseyebilirsiniz. Aile sevgisinin pekişmesi, birlikteliklerin evliliğe dönüşmesi gibi güzel konular içinde oldukça destekleyici saatlerdir.

19:05’de Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Eski yaralarınızı hatırlayabileceğiniz zamanlardır. Bu konuda dikkatli olun. Eski defterleri açmamaya özen gösterin. Tüm bunların yanında ailenizle veya aile gibi gördüğünüz kişilere şifa verebileceğiniz zamanlardır. Güzin ablaya bağlayabilirsiniz.

22:17’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Duygusal konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uranüs durağan olduğu için fırsatları kaçırabilme riskiniz de var. Aynı zamanda ani tepkiler vermek kendi depremlerinizi yaratmanıza sebebiyet verebilir. Malumunuz ben durağan pozisyonlardan çok hoşlanmıyorum. Uranüs de depremleri, yıldırımları, ani beklenmedik gelişmeleri temsil eder. Bu saatlerde bu konular tetiklenebilir. Dikkat edin şekerlerim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.