15-21 Haziran 2020 Önemli Gökyüzü Olayları

15 Haziran 2020

15-21 Haziran 2020 Önemli Gökyüzü Olayları

Selamlar canım arkadaşlarım,
Yine önemli bir haftanın içindeyiz. “Kader gayrete aşıktır.” derler ya işte bu hafta yapacağınız eylemler 21 Haziran’dan sonra kaderinizi etkileyebilir. Önemli bir süreçten geçiyoruz, köklerimiz, ait olduklarımız bizim kim olduğumuzu belirler. Bu haftadan sonra hayatınızda önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz.
17 Haziran 2020/ Merkür Retrosu: Merkür 17 Haziran 2020 saa7 07:58’de duracak ve 19 Haziran 07:58’den sonra retro hareketine başlayacak. Yengeç burcunun 14 derecesinden,  5 derece geri hareket edecek. Sizin 5 ile 14 arasında bir gezegeninin varsa etkisini daha fazla hissedebilirsiniz. Merkür geri giderken, her türlü yazılı sözlü iletişimde aksaklıklar çıkabilir. Ulaşımda aksaklıklar çıkabilir. Gönderilenler yanlış yerlere gidebilir. Yanlış kişilere mail ve mesaj atabilirsiniz. İletişim, haberleşme, ulaşım gibi konularda iki kat dikkatli olmalısınız. Merkür’ün temsil ettiği diğer konuları da ticaret, eğitim, öğrenme, hesaplama, bilgi transferi, bilgisayar, teknoloji, küçük aygıtlardır. Yine tüm bu alanlarda dikkatli olmalıyız, hesap hataları, bilgisayarda verilerin kaybolması, alınan elektronik aletlerde sorunlar, ticarette aksaklıklar, konuları yanlış yorumlama, yanlış anlama, bilgilerin yanlış yerlere gitmesi gibi konularda ekstra dikkatli olmalıyız. Kardeşlerle karmik problemler gündeme gelebilir.
Ayrıca doğum haritanızda Merkür Retro konumdaysa bu süreçteki problemleri nispeten daha kolay atlatırsınız ama bu demek değildir ki benim Merkür’üm zaten retro bana bir şey olmaz. Burada alacağınız açılar da çok önemlidir.
19 Haziran 2020/ Mars Plüton 60’lık Açısı: Etkisi yaklaşık 1 hafta sürer. Manevi yönden önem verdiğiniz konularda aynı zamanda sizin hayal dünyanızı besleyen konularda büyük bir mücadele ve irade gücüne sahip olabileceğiniz bir etkiyi göstermektedir. Doğru konuya yöneldiğinizde hırslı ve cesur olabilirsiniz ve kolay kolay yorulmazsınız. Bir şeyleri yıkıp yeniden başlatabilirsiniz veya hayatınızda bu tarz değişimler yaşayabilirsiniz. Hayatınız değiştirmek istediğiniz konuları belirleyip bu noktalara odaklanmanızı tavsiye ederim. Değişimden korkmayın annem.
20 Haziran 2020 / Mars Jüpiter 60’lık Açısı: Enerjik ve başarıya odaklanmış bir ruh halinde olabiliriz. Sorumluluklarımızın altında ezilmektense başarıya odaklı hareket etmek bize iyi gelecektir. Jüpiter Retro harekette olduğu için vaatlerini maalesef biraz geç getirecek. Bunu unutmayın. O yüzden motive olun, başarı veya adalet gecikse de şunu unutmayın ki bu süreci kendi iç dünyamızı geliştirmek için de kullanmalıyız.
21 Haziran Güneş Tutulması: Yengeç burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek olan bu tutulma artık yepyeni bir dönemin habercisi. Dünyanın düzeni değişirken ister istemez bizim de düzenimiz değişecek. Bu konu ile ayrı bir yazı yazacağım ancak haftalık burç yorumlarından burcunuza etkisini şimdiden okuyabilirsiniz.

Burcunuza etkisini merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.