15 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

15 Ocak 2019

15 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Bugünün gökyüzüsel çok bir olayı yok aslında.

Ay Boğa burcunda, iştahlar açık, gündem güzellik ve para. Bugün gerçekten bol bol para konuşabilirsiniz.
13:05’de Ay ve Venüs arasında birbirini görememe diye ifade edilen 150 derecelik açı oluşuyor ve burada ilişkilerdeki farkındalıklarımız biraz düşebilir, tüm ikili ilişkilerde yaptığımız şeylerin sonuçlarını görmekte zorlanabiliriz. Aslında bir diğer adı kaza açısı olan bu açı ilişkilerde kazalara sebebiyet verebilir.

Ay 21:50’de Satürn ile uyumlu açı yapacak. Sorumluluklarımız için destekleyici bir durum. Sizden olgun insanların desteğini almak, fikirlerini öğrenmek isterseniz de bu zaman dilimini kullanabilirsiniz.

Sevgilerimle

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.