14 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

13 Temmuz 2020

14 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Boğa burucunda seyahat edecek. Boğa burcu sabit bir burç olduğu için değişimden fazla hoşlanmaz. Ancak reformların gezegeni Uranüs Boğa burcunda seyrettiğinden değişimin ayak sesleri iyice yaklaşmaktadır. Özetle, bugünlerde Ay’ın Boğa burcundaki seyri bizi değişikliklerden hoşlanmayan bir yapıya büründürebilir. Ancak büyük resme baktığımızda değişim kaçınılmaz gibi görünüyor.

07:55’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Merkür’ün geri hareketi son bulduğu için, Ay-Merkür uyumlu açısı ile kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir zaman dilimidir. Olayları daha doğru değerlendirebilirsiniz. İletişim konularında desteklendiğiniz saatlerdir.

10:58’de Güneş-Jüpiter karşıt açısı gerçekleşecek. Sığındığımız limanlardan çıkma zamanını işaret eder. Bu süreç bizi biraz zorlasa da artık büyüdüğümüzün ve güçlendiğimizin bir kanıtıdır. Jüpiter Oğlak demek kendi şansını kendin yarat demektir. Jüpiter 12 Eylül’e kadar geri hareket edecek. Bu süreçte artık, kendi doğrularımızı bulma, kendimizi geliştirme, kendi sınırlarımızı aşma ve büyüme zamanlarına işaret ediyor. Konfor alanından artık uzaklaşma ve yeni keşiflerle büyüme zamanıdır. Tüm bunlardan aynı zamanda dersler çıkarma zamanıdır. O yüzden korkularınızı yenin ve hayata adım atın, yanlış yapmaktan korkmayın. Tüm yanlışlar sizin doğruyu daha iyi kavramamıza sebep olacaktır. Fakat bunu yaparken kibirle de sınanacağımızı unutmamamız gerekiyor. Özellikle içinde bulunduğumuz 5 gün boyunca kibre düşmemeye özen göstermek iyi olur.

12:07’de Mars-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Kişiliğinizin veya benliğinizin yara almış bir yanı varsa, bu süreçte öfke veya inatlaşma duyguları ile baş etmeniz gerekebilir. Bu süreçte ezilenlerin yanında durmak size iyi gelebilir. Çünkü onların yaraları belki de sizin de içinize hapsettiğiniz kırılganlıklarınıza derman olabilir. Onları savunmak belki vakti zamanında kendiniz için yapamadığınız ama içinizde kalan korumak istediğiniz benliğinize şifa olur. Mars Koç burcunda olduğu için bu dönem sakin kalmak ne kadar zor olsa da bu enerjiyi lütfen ama lütfen olumluya kullanın. Aynı zamanda bu kavuşum, kazalara, yaralanmalara da açık olduğumuz zamanlara işaret etmektedir.

17:13’de Ay-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Alışılmışın dışında sıra dışı ve reformist olabileceğiniz zaman dilimidir. Kendiniz oldukça yenilikçi hissedebilirsiniz. Farklı şeyler denemek için desteklendiğiniz saatlerdir. Hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.