14 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

14 Şubat 2019

14 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Öncelikle sevgililer gününüzü kutlarım. Sonralıkla Ay İkizler burcunda olacağı için bol bol sohbet muhabbet.

Evet gelelim acımasız gerçeklere.

09:48’de Ay Venüs ile 150 derecelik açı yapacak. Yani duygusal kazalar söz konusu olabilir. Çiçeğiniz sabahın köründe gelmez filan kendinizi değersiz hissetmeyin.

13:51’de Mart artık Boğa burcunda. Ne işi var o savaşçının gül gibi Venüs’ümün evinde diyebilirsiniz. Şimdi şöyle ki Boğa sabit ve inatçı bir burç. Mars da savaşçı malum. İnatlaşmak için savaşmayın şekerler. Sonra Boğa sabırdır, paradır. Mars burada bu konularla ilgili mücadele eder. Yani bir taraf sabret derken öbür taraf kalk gidelim modunda. Dolayısıyla biraz pasif agresif durumlar gelişebilir sonrasında da patlamalar yaşanabilir. Risk almak için uygun değildir çünkü Boğa elinde olanı korumak ister. Boğa toprağı temsil eder, Mars hareketi, toprakla ilgili hareketlenmeler olabilir.

 15:55’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Burada da hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Burada idealleri gerçekleştirilebilir tutmakta fayda var. Efendim falancanın kapısına kamyonla güller geldi bana bir tek dal geldi diye triplere girmeyin. Bunlar geçici şeyler. Evlenince adam gül alınca aaa ama domates bittiydi keşke domates alsaydın gibi oluyor. Tecrübeyle sabittir.

23:50’da gerçekleşecek olan Ay Jüpiter karşıtlığı da olayların gereksiz büyümesine, kibre düşmeye, önyargıyla davranmaya sebebiyet olabilir.

Yani gördünüz mü bekarlar sevgiliniz mi var derdiniz var. Üzülmeyin tek geçiriyorum diye. En güzel sevgiliniz kendiniz.

Haydi öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.