14 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

14 Şubat 2022

14 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?14 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Öncelikle hepinizin sevgililer gününü kutlarım annem. Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla günün ilk yarısı biraz daha evcimen ve korumacı olduğumuz zaman dilimleri olabilir. Partnerimizle beraber biraz daha evde zaman geçirebiliriz.
?09:06’da Ay-Plüton zorlu açısı gerçekleşecek. Sabah sabah kendinize kriz çıkartmayın lütfen annem. Bugün çook tatliş bi gün. Ama karizmatik hissetmek isterseniz neden olmasın bu şekilde olumlu değerlendirebilirsiniz.
?13:26’da Ay-Merkür zorlu açısı gerçekleşecek. Bır bır bır konuşabiliriz. Sen bana neden hediye almadın diye partnerinizin başının etini yiyebilirsiniz. Belki de aldı ama akşamı bekliyor. O yüzden sakin, sakiiiiin…
?13:25 ile 14:17 arası Ay boşlukta. Burada sevgilinize sürpriz yapmak istiyorsanız eğer öncesinden planladıysanız yarım kalmış işlerinizi halledebilirsiniz. Partneri olmayanlar temizlik yapabilir, kitap okuyabilir uyuyabilir. Maksat yeni bir eyleme başlamayın.
?14:17’de Ay Aslan burcuna geçiyor. İşte sevgililer günü ruhu! Çabuuk takıp takıştırın, sürün simli farları, highlighterları. Bugün siz çook değerlisiniz bunu sakın unutmayın. En güzel sevgili kendinizsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrolojikdanışmanlık #astrologanne #tugbakaradayi #14Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.