14 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

14 Ocak 2023

14 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?14 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Bugün ilişkiler gündemimizde olacak. Herkese mavi boncuk dağıtabileceğimiz bir gündeyiz.
?00:54’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatler birileriyle iletişim kurmak için çok uygun değil. Zihnimiz çok aktif olabilir, düşünceler yüzünden uykuya dalmakta zorlanabiliriz. Papatya çaylarınızı için uyuyun annem.
?05:30’da Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde bilinçaltı rüyalarının etkisinde kalabilirsiniz. Çok önemli değil.
?08:57’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Çiçek gibi bir gün bizleri bekliyor. İlişkiler, sevgi, güzellik, estetik konularında oldukça destekleyici bir gün bizleri bekliyor.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar???
#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.