14 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

13 Ocak 2022

14 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?14 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Haberleşmenin, sosyalleşmenin önemli olduğu bir gündeyiz. Lakin Merkür durağan, böyle bir akıl tutulması yaşayabiliriz, dikkat etmekte fayda var.
?03:09’da Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Eğer yanınızda biriyle uyuyorsanız baştan uyarınızı yapın ben bu gece konuşabilirim diye, partneriniz iyi saatte olsunlar uçtu bizimki diye panik yapmasın.
?09:25’de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sorumluluklarınızı rahatlıkla halledebileceğimiz bir gündeyiz. Valla gün bireysel bazda tatliş ama dediğim gibi akıl tutulmalarına dikkat etmekte fayda var.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #14Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.