14 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

14 Nisan 2019

14 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrrr,

Ayyyy ne kadar da güzel bir gün. Ay Aslan’da hayattan keyif alıyoruz, çocuklar gibi şeniz, azıcık ego yapabiliriz ama yapmayız yaaa. Neyse birkaç günün karışık gökyüzü etkilerinden sonra cillop gibi bir günle karşı karşıyayız sayın seyirciler.

Öncelikli olarak 02:12’de bir Ay Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Harekete geçmek için iyidir artık o saatte ne harekete geçecekseniz bilmiyorum. Cumartesi gecesi (artık Pazar oldu tabi ama) eller havaya modunda olanlar çok eğlenebilir. Ben yine çalışmak için harekette olacağım.

Tatatataaammmmm geldik son zamanların en güzel açısına. Arkadaşlar hazır mıyız???

Güneş Jüpiter üçgeni gerçekleşiyor a dostlar saat 16:40’da. Şimdi azıcık mealinden bahsedeyim. Bu ikisi gökyüzünün iki kralı. Güneş yaratıcılık, benlik, ego, hayat, bilinçli davranışlar (Ay bilinçsiz bu arada o kadar fingirdekliğinden de anlayabileceğiniz üzere) neyse devam ediyorum eril enerji, otoriteler filan. Jüpiter ise bolluk, bereket, şans, genişletmek, büyütmek, barış, hoşgörü, maneviyat, hukuk filan. Tabi bunlar temel anlamları. Neyse bu ikisi arasında uyumlu açı olunca siz birleştirin beni yormayın.

Şaka yaptım. Hem maddi hem manevi genişlemeye sebep olabilir. Lakin şunu unutmamak lazım ki Jüpiter retro. Yani bu bizim sınavımız da olabilir. Şöyle ki egomuzla ilgili sınanabiliriz ki Ay da Aslanda, işte bilinçli olarak başkalarının haklarını yiyor muyuz filan, affetmeyi biliyor muyuz gibi. Şimdi bu sınav da olabilir, ödül de olabilir bu tamamen sizin haritanıza bağlı o yüzden kesin konuşamıyorum şekerler. Ama güzel bir gün olduğunu azıcık sınava da tabi tutulabileceğimizi aklımızda tutarsak süper şahane enerjiler barındıran bir sürecin içindeyiz. Etkisi yaklaşık 5 gün sürer. Dua etmek, ibadet etmek, ruhsal çalışma filan da yapmak isterseniz kullanabilirsiniz.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.