14 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

13 Nisan 2022

14 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?14 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarımm?
?Ay Başak burcunda güne başlıyoruz. Yine temizlik yapmak, detaylarda boğulmak için harika bir gün ?
?Sabah 13:11’de Ay Neptün karşıtlığı, 13:48’de de Ay-Jüpiter karşıtlığı olacak. Bu aslında 12 Nisan’da gerçekleşen Jüpiter-Neptün kavuşumunu tetikleyecek. Haleti ruhiyemiz biraz dağınık olabilir, maneviyata önem verebiliriz. Yine konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Jüpiter-Neptün kavuşumunu bir kaç önceki posttan okuyabilirsiniz.
?21:11’de Ay-Plüto üçgen açısı gerçekleşecek. Bu saatler kendimizi güçlü hissettiğimiz saatlerdir. Gayet karizmatik hissedebiliriz, tuttuğumuzu koparabileceğimiz saatlerdir. Kullanın derim annem.
?21:11’den sonra 23:45’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu zaman aralığında önemli bir iş başlatmak yerine elimizde olan işleri toparlamak daha iyi olur.
?23:45’te Ay Terazi burcunda transitine başlayacak. Gündemimizi ilişkiler ama bunu yarın daha da detaylandırırım.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptümm bu kadar.???

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.