14 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

13 Nisan 2020

14 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Oğlak burcunda transit edecek. Yine sorumlulukların gündemde olacağı bir gündeyiz. Ay Oğlak burcundayken duygularımızla çok fazla hareket edemeyebiliriz, karşımıza soğuk tavırlar sergileyebileceğimiz gibi, soğuk tavırlarla da karşılaşabiliriz, çok fazla kişisel algılamayın.
14:06’da Güneş Plüton karesi gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Güneş otorite ve kimliği temsil ederken, Plüton ise gücü, tacizi, manipülasyonu temsil eder. Güneş Koç burcunda ve Plüton ise Oğlak burcunda. Dolayısıyla önümüzdeki süreçte ses getirici otorite kavgaları, güç savaşları, yapısal değişiklikler, devlet büyüklerinde görev değişiklikleri, büyük şirketlerde görev değişimleri gibi durumlar söz konusu olabilir çünkü Güneş Plüton orta noktası aynı zamanda Türkiye haritasının Güney Ay Düğümü ile kavuşacak. Güney Ay Düğümü bırakma, vazgeçme ve kaybetme enerjisine de sahiptir. Bu dönem toprak hareketleri söz konusu olabilir, denizler ve yer altında yıkıcı gelişmeler yaşanabilir. Aslında bu görünüm güçlü kişilerin güçlerini kaybedebileceğini de göstermektedir. Fakat her ne olursa olsun Güney Ay Düğümü bizi geliştirmeyen, geriye çeken konuları temsil ettiği için bu kayıp aslında olması gerekenin olacağını göstermektedir.  Özellikle, soyut konular, virüs, bağımlılıklarla ilgili konularda kayıplar ve değişimler söz konusu olabilir.
15:09’da Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu süreçte manevi konularda kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Ayrıca sanatsal konular ve ruhsal çalışmalar yapmak sizi fazlasıyla besleyebilir.
Bir de ek olarak bu dönem ilişkilerle ilgili konularda asla ama asla dürüstlüğünüzden taviz vermememiz gerekmektedir. Çünkü bugün söylediğiniz o beyaz yalanlar yarın ayağınıza dolanabilir. Ayrıca maddi konularda birilerinin hakkını yerseniz ilerleyen zamanlarda fazlasıyla bunun bedelini ödeyebilirsiniz. Çünkü Venüs Aldebaran sabit yıldızına doğru yol aldı. Ben uyarayım dedim ama siz zaten öyle şeyler yapmazsınız değil mi annem?
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.