14 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

14 Mayıs 2019

14 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,
Haftanın en etkileşimli günü. Yok yok. Sağ baştan başlıyorum siper alın.
02:14’de Ay Neptün karşıtlığı rüyalarda biraz sıkıntı çıkarabilir, hayal kırıklığı açısıdır.
05:39’da gerçekleşecek olan Ay – Satürn uyumlu açısı sorumluluklarımızın bilincinde olabileceğimiz ve bunların üstesinden gelebileceğimizi göstermektedir.
06:07’de gerçekleşecek Güneş – Plüton uyumlu açısı, isteklerimizi gerçekleştirmek için aradığımız gücü içimizde bulabileceğimiz, otorite figürlerinden destek alabileceğimizi göstermektedir. Etkisi yaklaşık 5 gün sürer. Bunların hangi alanlarda olacağını merak ediyorsanız haftalık burç yorumlarını okumayı unutmayınız.
09:31’de gerçekleşecek olan Ay – Jüpiter karesi ise olayların gereksiz büyüyebileceğini, kibir, ego problemlerinin gündeme gelebileceğini göstermektedir. Bir de gereksiz para harcattırabilir, alışveriş sitelerini bu saatte açmayın şekerlerim ay sonuna daha var.
Ay 10:11’de Plüton’la, 10:29’da Güneş’le yapacağı olumlu açıyla yukarıda bahsettiğim Güneş Plüton uyumlu açısını tetikleyeceği için yukarıdaki durumun en güçlü olacağı zaman dilimlerine işaret etmektedir.
16:58’de Venüs Mars uyumlu açısı yaparken gözlerinizden kalplerin çıktığını görür gibiyim. Evet ikili ilişkiler konusunda çok destekleyicidir, harekete geçirir, gündem aşk olabilir.
20:18’de Ay Mars’la zorlayıcı bir açı yapacak ve agresif zaman dilimleridir. Sinirlerimize hakim olmamız gereken zamanlardır.
20:18’den 21:50’ye kadar Ay boşlukta olacak ve bir şeyler başlatmak için uygun değildir. 21:50’de Ay Terazi burcuna geçtikten sonra kendimizi daha huzurlu hissedebiliriz.
Ayhh yoruldum. Bitti. Çok merci bu kadar. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.