14 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

13 Mayıs 2022

14 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?14 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz.
?04:53’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Gece gece sorumluluklarımız aklımıza gelebilir ama yarın Cumartesi yatın uyuyun Pazartesi düşünürüz.
?11:07’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatler az biraz agresif olabiliriz ancak çok önemli bir etki değildir. Çok takılmayın.
?11:07 ile 13:33 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında yeni bir şeyler başlatmak yerine daha evvelden başladığınız işleri toparlamak daha iyi olabilir.
?13:33’de Ay Akrep burcunda geçecek. Stalkerlar iş başına. İçinize bir dedektif kaçabilir ama bu enerjiyi böyle kullanmak yerine kriz gibi gördüğümüz konuları dönüştürerek, işimize yaramayanları kesip atarak hatta kaynaklarımızı paylaşarak kullanabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.