14 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

14 Mayıs 2020

14 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Kova burcunda seyahat edecek. Ay’ın Kova burcundaki seyahati bizi entelektüel araştırmalar yönlendirilebilir. Bu karantina günlerinde en iyi yapılacak şey öğrenmek istediğiniz bir konuya yönelmek veya arkadaşlarla sohbetleri özlediyseniz de online görüşmeler yapmaktır.
09:44’de Venüs artık durağan pozisyonundan çıkıp retro pozisyonuna başlayacaktır ve 24 Haziran 09:47’ye kadar retro hareketini sürdürecektir. Venüs retroyken değerlerlerimiz ve ilişkilerimizle ilgili yüzleşmeler yaşayabiliriz. Bu süreçte ilişkileriniz eğer size gerçekten zarar veriyorsa bitebilir, gidenin arkasından çok üzülmemek gereken zamanlardır. Retrolar özgür irademizi çok fazla ortaya koyamayacağımız zamandır, dolayısıyla bırakınız gitsinler.
12:19’da Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi huzurlu hissedeceğimiz saatlerdir. Sevgimizi rahatlıkla aktarabileceğimiz bir zaman dilimidir.  Kolaylıkla zarif ve diplomatik tavırlar sergileyebiliriz. Sevdiklerimizle, ailemizle ve arkadaşlarımızla hoş vakit geçirebiliriz. Çalışmak zorundaysak, çalışma arkadaşlarımızla işbirliği yaparak uyumlu bir çalışma ortamı yaratabiliriz. Hem toplum sağlığı hem de kendi sağlığımız için maske takmayı ve sosyal mesafeyi unutmayalım annem.
17:02’de Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Egonuzla duygularınız arasında denge kurmakta zorlanabilirisiniz. Geçmişe fazla takılmamaya çalışın annem. Zihnimizin bize oyunlar oynayabileceği saatlerdir. Kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Gereksiz alınganlıklar yapmayın. Bu huzursuzluk hissiniz kendimizi geliştirmek adına kullanmanız size fayda getirecektir. Bazen bu iç çatışmalar, daha çok mücadele edip kendinizi aşmanızı sağlayabilir.
17:01 ile ertesi gün 04:24’e kadar boşlukta olacaktır. Bu nedenle önemli işlerinizi 17:01’den önce yapmanızı tavsiye ederim.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.