14 Mart Günlük Astroloji Yorumu

14 Mart 2019

14 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Günaydınlarrrr,

Dün instagram çöktü hala merkür retrosuna inanmayan var mı? 

04:29 itibarıyla Güneş – Jüpiter karesi gerçekleşti. Etkisi yaklaşık 5 gün sürer. Bu süreçte özellikle finansla ilgili konularda abartmaya eğilim gösterebiliriz. Maddi konularda ayağımızı yorganımıza göre uzatmamız lazım. Ayrıca her türlü yargı, ahlak kurallarıyla ilgili de abartmalar söz konusu olabilir. Bireysel bazda insanlara önyargıyla yaklaşabilirsiniz ya da onlar sizi yargılarlarken bulabilirsiniz kendinizi. Kısacası abartmaya açık durumlardayız. Merkür de retro zaten kafalar karışık.

Özellikle de Ay’ın da tetikleyeceği 12:50 – 13:26 arası ekstra dikkat edilmesi gereken zaman dilimleridir.

13:02’de Mars Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sizi bunaltan ya da sorumluluklarınızla ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Bunun etkisi de haydi sizin güzel hatrınıza 1 hafta sürsün

15:30’da da Ay – Merkür karesi var. Tüm iletişimle ilgili konularda dikkat edilmesi gereken konular. Telefonunuza, bilgisayarınıza dikkat edin. Böylelikle Ay son açısını gerçekleştirmiş olacak ve 15 Mart 00:49’a kadar da boşlukta kalacak.

Çok merci bu kadar öptüm 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.