14 Mart Günlük Astroloji Yorumu

13 Mart 2022

14 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?14 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Aslan burcunda yer alacak. Kendimizi ortaya koymaktan hiç çekinmediğimiz bir gün olacak. Yaratıcılığımız da oldukça yüksek olacaktır.
?10:17’de Ay-Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde daha kolay öfkelenebiliriz. Özellikle tartışmalara girip sen benim kim olduğumu biliyor musun diye ego patlamaları yaşayabiliriz.
?12:59’de Ay-Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde ilişkilerde istediğiniz ilgiyi bulmanız zor olabilir. Partneriniz sizden çok arkadaşlarıyla vakit geçiriyor diye sıkıntı çıkarabilirsiniz. Kendinizi değersiz hissedebilirsiniz.
?20:30’da Ay-Kiron üçgeni kesinleşecek. Akşam saatlerinde size iyi gelecek şeyler yapabilirsiniz. Meditasyon, reiki gibi çalışmalar size iyi gelebilir. Aynı zamanda arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecektir. Bak noldu sabah söyleniyordunuz partnerinize şimdi siz sosyalleştiniz.
?22:02’de Ay- Uranüs karesi yaşanacak. Bu saatlerde dürtüsel davranmaya elverişli olabilirsiniz. İstediğiniz ilgiyi bulmak için gemileri yakmayın annem. Sakin olun, papatya çaylarınızı için.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #14Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.