14 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

13 Mart 2020

14 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Bugün gökyüzünde yok yok.
00:13’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Hem maddi hem manevi konularda destekler sağlar.

03:47’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler daha kendimizi dengede hissedebiliriz.

04:53’de Ay Plüton uyumlu açısı da bu gece güçlü rüyalar görebileceğimizi göstermektedir.12:35’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. İletişimle ilgili gergin saatlerdir. Verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz. Bu saatlerde ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat edin.

13:05’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde aile büyüklerinden, sizden olgun kişilerden destek alabilirsiniz. Aynı zamanda sorumluluklarınızı daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

13:05’den 14:09’a kadar Ay boşlukta olacak. Ay boşluktayken yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdekileri toparlayın. Zaten ne başlatacaksınız allasen oturun evinizde zaten ortalık karışık.

14:09’da Ay Yay burcunda transitine başlayacak. Kendimizi daha hoşgörülü ve enerjik hissedebiliriz. Uç noktada takıntılı haller geliştirebiliriz. Sakin olun annem.

Arada 13:31’de Mars Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da manevi konularda ve hayallerimizi gerçekleştirmek için harekete geçebiliriz. Önümüzü göremediğimiz konularla daha rahat bir şekilde mücadele edebiliriz. Bu arada Mars ateşli hastalıkları, Neptün bilinmeyenleri temsil eder. Malumunuz bu konular zaten gündemimizde.

19:46’da Güneş Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi çok daha fazla güçlü hissedebiliriz. Aynı zamanda sizden güçlü insanlardan da destek alabilirsiniz.

22:17’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler şifa çalışmaları yapmak, yardıma ihtiyacı olan canlılara yardım etmek ve insanlardan yardım istemek için harika saatlerdir.

Bugünün başka bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.