14 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

13 Kasım 2021

14 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?14 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Balık burcunda başlayacağız. Duygusal bir gün bizleri bekliyor. Kendinizi hassas ve kırılgan hissedebilirsiniz. Aşırı fedakar davranabilirsiniz. İyi niyetinizin suistimal edilmemesine özen gösterin annem.
?00:45’te Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Meditasyon yapmak için birebir saatler. Kendimizi oldukça ruhani hissedebiliriz. Hayal kurarak uykuya dalabiliriz.
?03:18’de Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. Baba, eş ya da patron ile alakalı rüyalar görebiliriz. Kalkınca oldukça mutlu olacağımız rüyalar olabilir.
?08:39’da Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Güne oldukça dinç başladığımız, “unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz” dediğimiz saat dilimleri. Tüm gün boyunca her işin altından kalkıp başaracağız annem. Güçlü ve karizmatik hissediyoruz.
?08:39 ile 18:47 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?18:47’de Ay Koç burcuna geçiş yapacak. Enerjimizin artacağı zamanlardır. Temizlik yapabilirsiniz, spora gidebilirsiniz. Hatta yemekten sonra yürüyüş iyi olabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?