14 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

14 Haziran 2019

14 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemediğim bir günle daha karşı karşıyayız.

Şimdi olaylar karışık gelebilir inşallah becerebileceğim anlatmayı.

Öncelikle güne 09:11’de gerçekleşecek olan Mars Neptün üçgeni aslında hayallerimizi gerçekleştirmek, bunlar için harekete geçmek adına çok destekleyicidir. Lakin bu durum Mars Satürn karşıtlığını tetikleyecek. (bunu az sonra açıklayacağım)

10:32’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek iletişim konuları gündeme gelebilir ama o da Merkür Satürn karşıtlığını tetikleyecek.

15:53’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Aslında bu durumda dua, meditasyon, ruhsal çalışmalar yapmak günün yoğun enerjisine iyi gelebilir.

16:12’de gerçekleşecek olan Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Harekete geçiren bir enerjidir. Lakin bu da Mars Satürn karşıtlığını tetikleyecek.  Arkasından da gerçekleşecek olan 16:21’deki Ay Satürn uyumlu açısı da bu durumu tetikleyecek.

Geldik işte son dönemlerin en zor bölümüne. 18:49’da gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Şimdi hafta başından beri diyorum sert bir haftadan geçiyoruz. Kiminiz bu etkileri yaşamaya başladınız kimileriniz belki hiç etkilenmediniz. Bu kişisel haritanıza göre değişir. Mars yaşam enerjisini, savaşmayı temsil eder. Satürn ise kısıtlar ve soğutur. Bu noktada yaşam enerjiniz düşebilir, depresyona girebilirsiniz, her şey üst üste gelebilir, kendinizi kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz.

Burada önemli olan ve unutulmaması gereken şey, Satürn dokunduğunu olgunlaştırır. Acı verir ama olgunlaştırır. Bir bebeğin yetişkinliğe geçiş sürecinde yaşadığı sancı gibi, doğum sancısı gibi, hiç geçmeyecekmiş gibi… Ama eninde sonunda o bebek büyür, o doğum gerçekleşir ve her şey geçer, gün yeniden doğar. Kesinlikle unutmamamız gereken konu ise gecenin en karanlık anının şafağa en yakın olduğu andır. Buradaki Neptün’ü de işin içine katacak olursak aslında yaşadığımız bu süreç hayallerimizin ne kadar gerçekleştirilebilir olduğu, kendi yetersizliklerimizle yüzleşmemiz, belki de bırakmamız gerekenleri artık bırakmak zorunda olduğumuzdur.

Günün son açısı ise 22:45’de gerçekleşecek olan Ay Plüton uyumlu açısı bize artık yolumuzda daha güçlü olacağımızı göstermektedir. Sonrasında Ay boşluğa girecek ve ertesi gün 12:02’ye kadar Ay boşlukta olacak.

Dediğim gibi bu olaylar pat diye bugün olacak diye bir şey yok. Bunlar ağır hareket eden gezegenler. Bunu dönem değerlendirmesi olarak algılamanız gerekmektedir. Bu süreci kendi hayallerinizi nasıl yapılandırabilirsiniz şeklinde planlayarak geçirebilirsiniz.

Öptüm kocaman. Hepinizi çok seviyorum.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.