14 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

13 Haziran 2023

14 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀14 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Bugün ben keyfim ve kahyam şeklinde bir gün geçirebiliriz, tatlının dibine vurur güzelliklerin canını okuruz, durun gaza geldim böyle değildi bu neyse güzel bir gün yani.

💫08:40’ta Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerle oldukça şanslı olabiliriz hoşgörümüz artar.

💫10:35’te Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın bilincinde olacağımız, işleri kolaylıkla halledebileceğimiz, iyi organize olabileceğiniz saatlerdir. Gününüzün planı bu saatlere getirin.

💫12:07’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Para ile ilgili konularda biraz baskı altında hissedebiliriz. İlişkilerimiz de gerginlikler yaşanabilir, değerle ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir ama çok takılmayın annem.

Bugün başka bir yolu yok öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.