14 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

13 Haziran 2022

14 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?14 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Yine kendimizi enerjik, hoşgörülü hissedeceğimiz bir gündeyiz.
?01:05’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Bir de Dolunay günündeyiz dolayısıyla bu süreçte zihnimiz ve enerjimiz çok aktif olabilir, uykuya geçmekte zorlanabilirsiniz ya da diyelim ki uyudunuz rüyalarınız o kadar aktif olur ki rüyanızda uçarken dikkat edin yataktan düşmeyin.
?02:57’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Aslında bu etkileşim ve 01:05’deki etkileşim, 15 Haziran’da gerçekleşecek olan Mars Kiron kavuşumunu tetikleyecek. Burası biraz sıkıntılı olabilir bunun detayını yarın yazacağım ama ateşli hastalıklar ve askeri konular fazlasıyla gündemde olabilir.
?14:51’de Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Bununla ilgili detaylı başka bir post daha hazırlayacağım, burası çokomelli çünkü.
?17:37’de Ay Satürn sextili gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın daha bilincinde olacağımız ve işleri daha kolay halledeceğimiz zamanlara işaret eder.
?17:58’de de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatler eğer sorumluluklarımızı almadıysak hayal kırıklığı sebepli yüzleşmeler yaşayabileceğimize işaret etmektedir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.