14 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

14 Haziran 2020

14 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay 00:02’de Ay Koç burcuna geçti. Dolayısıyla bugün kendimizi daha enerjik hissedeceğimiz bir gündeyiz.

02:12’de Ay Satürn uyumlu açısı kendimizi gayet kararlı hissedebileceğimizi gösteriyor. Eğer uyumuyorsanız geleceğe yönelik planları yapmak için uygun saatlerdir.

15:24’de Ay Venüs uyumlu açısı ilişkiler bakımından gayet keyifli saatlerdir diyeceğim ama nolur eski sevgiliyi arayayım mı diye sormayın malum Venüs retro. Bu saatleri sevgi ve değer konularında nelere önem veriyorsunuz, nerede problem yaşıyorsunuz diye düşünün. İlişkilerdeki problemlere kanalize olup biraz okları kendinize de çevirmek daha iyi olur gibi.

18:27’de Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler de şifalanmaya açık saatlerdir. Hem ruhsal hem fiziksel sağlık konuları gündeme gelebilir. Bol bol dert dinleyip dert anlatabilirsiniz. Bir de sokak hayvanlarını unutmayın annem.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.