14 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

13 Eylül 2022

14 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?14 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ?

?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Para, huzur, dünyevi zevkler, güç, maddi konular oldukça gündemimizde olacak. Güven duyduğumuz insanlarla görüştüğümüz, maddi konuları düşündüğümüz bir gündeyiz. Kendimizi hem huzurlu hem de güvenli hissedebiliriz. Yalnız para piyasaları bugün riskli, birilerinin kurbanı olmayın.

?11:41’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşiyor. Tüm ikili ilişkiler, sevgi ve değer konularında desteklendiğimiz saatlere işaret eder. Herhangi bir probleminiz varsa kadın figürlerinden destek almak için iyi olduğunuz saatlerdir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.