14 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

14 Eylül 2023

14 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀14 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Ay kapanan fazla artık bir şeyleri kapatmak, gereksizleri ayıklamak için ideal bir gündeyiz.
💫01:04’de Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek ancak Merkür durağan pozisyonda olduğu için aklınıza takılan konular fazlasıyla zihninizi meşgul edebilir. Uyku problemi yaşayabilirsiniz, gereksiz kaygılardan kendinizi uzak tutmaya çalışın.
💫15:27’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Maddi konularla ilgili fırsatlar yaratabileceği gibi harcamalarınızı da arttırma riski barındırmaktadır. Bu enerjiyi doğada vakit geçirmek, toprakla ilgilenmek, çiçeklerinize bakım yapmak, para piyasalarını araştırmak için kullanabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #14Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.